Wszystkie produkty wykonujemy na zamówienie wg indywidualnych potrzeb klienta. Do budowy naszych kabin prysznicowych i przeszkleń łazienkowych używamy wysokiej jakości szkła hartowanego o grubościach 8mm. Używane przez nas szkło jest pokryte  preparatami, które zabezpieczają powłokę szklaną przed osadami z mydła oraz kamienia  Preparaty znajdujące zastosowanie w zabezpieczaniu naszych  konstrukcji tworzą specjalną warstwę chemiczną  związaną ze szkłem, która wygładza i hydrolizuje powierzchnie szkła. 

Zastosowanie  najnowszej technologii jest gwarantem łatwości utrzymania czystości. Okucia znajdujące zastosowanie w naszych projektach wykonane są solidnie i posiadają gwarancje producenta  Nasze akcesoria idealnie sprawdzają się w warunkach dużej wilgotności lub bezpośredniego oddziaływania wody. Zawiasy unoszone stosowane przez naszą firmę pozwalają na tworzenie kabin bez brodzikowych. Podczas otwierania lekko unoszą drzwi nie powodując uszkodzeń na powierzchni podłogi. Zamknięcie drzwi powoduje powrót do pozycji wyjściowej i dociśnięcie uszczelki. 

Wykonujemy kabiny prysznicowe z systemem otwierania drzwi na zewnątrz i  do wewnątrz. Alternatywnym rozwiązaniem proponowanym przez Nas są kabiny prysznicowe z systemem drzwi przesuwnych. Wykonujemy również parawany na wannowe umożliwiające poszerzenie funkcjonalności tradycyjnej wanny o atrybuty kabiny prysznicowej.