Zabudowy szklane naszej firmy są niezwykle innowacyjnym, praktycznym i jednocześnie eleganckim rozwiązaniem znajdującym zastosowanie we wnętrzach o charakterze usługowym, w biurach, pomieszczeniach użyteczności publicznej i mieszkalnych. Zajmujemy się profesjonalną realizacją tego typu projektów zarówno zlecanych przez klientów indywidualnych, jak i firmy. Nasze zabudowy szklane charakteryzują się dużą wytrzymałością i estetyką. Dopasowujemy je do każdej powierzchni użytkowej. Poza indywidualnym  praktycznym wymiarem cechują się także nowoczesnym designer.

Działowe szklane ściany w subtelny sposób dokonują rozdzielenia przestrzeni, nie zaniechując przy tym wrażenia przestrzenności. Nasze realizacje są w pełni bezpieczne. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości szkła hartowanego są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Zastosowanie specjalistycznych okuć daje gwarancje, że nasze aranżacje są w stanie dać  odpór  oddziaływaniu nawet dużej siły. W każdy rodzaj zabudowy jesteśmy w stanie profesjonalnie wkomponować drzwi, które staną się jej integralną częścią. Ogromnym powodzeniem cieszą się również zabudowy szklane w sypialniach oraz łazienkach. 

Ściany  wykonane ze szkła barwionego w masie, lub zdobione wzorami malowanymi, bądź piaskowanym zastosowane w pomieszczeniach łazienkowych i sypialniach z powodzeniem wyodrębnią ich części zapewniając prywatność. Zabudowy szklane znajdują szerokie zastosowanie w galeriach handlowych, salonach usługowych, gmachach szpitali, domów kultury, sądów. Walorem takiej zabudowy jest nie tylko estetyka, ale też funkcjonalność.