Zakład Szkolarski MIŚ
ul. Fabryczna 22, 82-300 Elbląg
Tel.  55 233 46 25
e-mail: mis@elblag.com.pl

NIP: 5781195939
REGON: 002805950

 

 

 

 

Zakład Szklarski “Miś” jest firmą rodzinną z wieloletnią tradycją. Swoim klientom oferuje pełen zakres usług związanych z szeroko pojętą branżą szklarską. W bogatym asortymencie firmy wymienić można m.in. szklane meble, stopnie, zabudowy i drzwi, witraże, piaskowanie, fusing, kabiny prysznicowe, statuetki, lustra i gabloty. Oprócz najróżniejszych artykułów i usług z branży szklarskiej w ofercie firmy znajduje się również wiele innych rzeczy. Ponad 20 lat temu do asortymentu wprowadzono np. usługę oprawy obrazów. Na dzień dzisiejszy “Miś” dysponuje już blisko 1000 wzorów listwy obrazowej. Dodatkowo firma zajmuje się aranżacją biur, hoteli i mieszkań oraz projektowaniem i wykonywaniem gadżetów reklamowych.

Wszystkie produkty oferowane przez Zakład Szklarski Miś tworzone są z wyjątkową starannością i precyzją. Zarówno właściciele firmy jak i zatrudnione w niej osoby w swoją pracę wkładają całe serce po to, by każdy klient otrzymał dokładnie to, o czym marzył.

Jeśli chcesz urządzić swoje mieszkanie lub biuro w wyjątkowy, niebanalny sposób koniecznie zapoznaj się z aktualną ofertą Elbląskiego Zakładu Szklarskiego “Miś”. Blisko 40 letnie doświadczenie i zaangażowanie pracowników naszej firmy jest gwarancją usług na najwyższym poziomie. Wysoka jakość produktów oraz miła i przyjemna obsługa to nasze dodatkowe atuty.

Skorzystaj z naszej oferty – zapraszamy do współpracy!

 

Gallery not found.

Załoga i właściciele