Logo

Zakład Szklarski Miś

Minimalizm.
Nowa definicja
elegancji.

Widok 3D

Spójrz, jak pięknie…

Restauracje, hotele, kawiarnie, sale bankietowa, SPA…
O prestiżu takich miejsc stanowi widok rozpościerający się na zewnątrz, a elegancję wnętrza najlepiej podkreśla gra naturalnego światła.

Promienie słońca, majestat gór, zielona ściana lasu to najbardziej spektakularne dekoracje. Niech nic z nimi nie konkuruje, szczególnie standardowe — wyraziste i masywne — balustrady.

Zachwyt aż po…
horyzont?

Im więcej plenerowego piękna, tym lepiej. W GLASSUP doskonale to rozumieją, dlatego zapraszają przyrodę do środka.

W wysuwanych balustradach marki GLASSUP nie ma nic ciężkiego i standardowego. To prawdziwa innowacja: za smukłą i dyskretną konstrukcją stoi nowoczesna — w pełni bezpieczna technologia oraz łatwość obsługi.

Dzięki temu relaks na balkonie górskiego hotelu czy kawa na tarasie nadmorskiej restauracji zyskuje nową jakość: goście napawają się bezkresnymi widokami, unikając podmuchów wiatru czy ewentualnego hałasu. Do tego, wystarczy im jeden gest by unieść lub opuścić panel. Nie potrzeba żadnego wysiłku.

Subtelna konstrukcja

Siła tkwi w delikatności…

Wysuwane balustrady GLASSUP cechuje lekka, a zarazem wytrzymała konstrukcja. Subtelną — niemal niewidoczną ramę wykonano z aluminium. Do produkcji części stałej szyby posłużyło laminowane i hartowane szkło VSG ESG 55.2, a do produkcji części ruchomej szkło hartowane ESG 6 mm.
W GLASSUP światowa myśl technologiczna łączy się z precyzją wykonania i najlepszymi standardami produkcyjnymi. Wysoka trwałość oraz łatwość eksploatacji pozwala cieszyć się balustradami przez długie lata. Ich lekkość, wytrzymałość, ponadczasowy styl sprawiają, że stanowią doskonałą inwestycję — zarówno w estetykę samego obiektu, jak i w komfort jego mieszkańców i gości.
Innowacja GLASSUP doskonale sprawdzi się na balkonach, tarasach, patio ogrodowych w domach jednorodzinnych oraz budynkach użyteczności publicznej.

System GLASSUP zaprojektowano z myślą o sprawnej instalacji. Montaż wysuwanych balustrad jest prosty i mało wymagający czasowo. Zalecane są: kotwy chemiczne, wkręty do drewna, śruby, itp.

To, czego (prawie)
nie widać

Najpiękniejsze w wysuwanych balustradach jest to, że prawie ich nie widać.

Dzięki smukłej formie są maksymalnie dyskretne. Cały splendor przypada… naturze i widokowi, który rozpościera się przed nami. Balustrady te nie zakłócają niepotrzebnie designu budynku, nie rozpraszają uwagi i nie stanowią zbędnego elementu wizualnego.

Najpiękniej
brzmi… cisza

Balustrady GLASSUP tłumią uciążliwe dźwięki, a ponadto chronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Szkło hartowane ESG 6 mm
Szkło laminowane I hartowane VSG ESG 55,2

Napisz do nas

postaramy się pomóc


EU banner

Designed by Happy Business © 2022